Yıldız Car System

Anasayfa Bmw Periyodik Bakım

Bmw Periyodik Bakım

Ankara Bmw Servisi

Yıldız Bosch Car,  Ankara’nın Çankaya ilçesinin çevresinde BMW Uzmanları olarak bir üne sahiptir. Ekibimizde bulunan 4 Kademe 1 BMW Usta Teknisyeni ile tüm BMW sorunlarınızı çözecek teknolojiye, deneyime ve becerilere sahibiz. Bu nedenle, BMW’niz için San Diego’da planlanmış bakıma ihtiyacınız varsa, bir BMW bayisine gitmeyi unutun. Çankaya’daki Yıldız Bosch Car System olarak, planlı bakım, servis ve onarımlar için şehirdeki en iyi yerdir.

BMW PERİYODİK BAKIM VE SERVİS NEDİR ?
Tüm arabaların planlı bakıma ihtiyacı vardır. Zamanla, sürüşün aşınması ve yıpranması, ortalama bir sürücünün ve BMW sahibinin fark etmeyeceği küçük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, bir uzmanın kaputun altına bakabilmesi ve her şeyin düzgün çalıştığından emin olmak için arabanızı inceleyebilmesi için BMW’nizi düzenli olarak bir araba tamirhanesine götürmelisiniz.

BMW’Mİ PERİYODİK BAKIM VE ONARIM İÇİN HANGİ SIKLIKTA GETİRMELİYİM?
Pek çok kişi BMW’lerini planlı bakım için ne sıklıkta getirmeleri gerektiğini merak ediyor ve bu sorunun yanıtı değişkenlik gösteriyor. Her şey nasıl sürdüğünüze ve aracınızın ömrünü uzatma konusunda ne kadar dikkatli olduğunuza bağlıdır. Sert sürüyorsanız ve aracınızın ömrünü uzatmak için mümkün olan her şeyi yapmaya hazırsanız, BMW’nizi sık sık kontrole götürün. Arabanızı çoğunlukla işe gidip gelmek için kullanıyorsanız, bakımı yaklaşık 16.000 km sonrasına kadar erteleyebilirsiniz.

BMW PLANLI BAKIM VE SERVİS ZİYARETİNDE HANGİ İŞLER YAPILIR?
BMW’nizi Çankaya’daki Yıldız Bosch Car’a getirdiğinizde çeşitli işler yapılacaktır. Son ziyaretinizden bu yana ne kadar zaman geçtiğine bağlı olarak, Çankaya Bmw Servisi ekibi aşağıdaki görevleri yerine getirecektir:

BMW Periyodik Bakım Ankara.
BMW Yağ Değişimi
Yağ Filtresi Değişimi
Frenleri Kontrol Edin
Lastik Kayışları ve Hortumları Kontrol Edin
BMW Süspansiyonunu Kontrol Edin
Sıvı Sızıntılarını Kontrol Edin
Ön Cam Silecek Sıvısını ve Sileceklerin Kendilerini Kontrol Edin
Lastikleri ve Lastik Basıncını Kontrol Edin
Servo Direksiyon Sistemi Kontrolü
Egzoz Kaçağı Muayenesi
Fren Balatası Temizliği
Salıncak Kolunu Kontrol Edin
Lastikleri ve tekerlekleri aşınma ve yıpranma açısından inceleyin
Aküleri kontrol et
Daha fazla!

SERVİS VE BAKIM İÇİN BMW’NİZİ ÇANKAYA’DAKİ YILDIZ CAR SYSTEM’A GETİRİN
Çankaya’daki Yıldız Bosch Car, planlı bakım ve onarımlar konusunda uzmanlaşmış BMW uzmanlarıdır. BMW’nizin Çankaya’daki planlı bakımının zamanı geldiyse, onu bugün Çankaya Bmw Servisi‘ne getirin. Size harika bir fiyat vereceğiz ve kusursuz bir iş çıkaracağız. Bugün 0 (312) 495 66 62 numaralı telefonu arayarak BMW’nizi bir bakım ve onarım ziyareti için planlamak üzere Çankaya’daki Yıldız Bosch Car ile iletişime geçin