Yıldız Car System

Anasayfa Ankara Toyota Servisi

Ankara Toyota Servisi

Ankara Toyota Servisi

Ankara Toyota Servisi

Ankara Toyota Servisi
Ankara Toyota Servisi

Ankara Toyota Servisi Ankara Çankaya’da hizmet vermekte olan firmamız Toyota marka araçların periyodik bakımlarını ve tüm servis hizmetlerini sağlamaktadır. Toyota Servisi Ankara Araçların düzenli olarak bakımının yapılması yaşanacak daha ciddi problemlerin önlenebilmesi için oldukça önemlidir. Araçlarınızın ilk günkü kalitesini koruyabilmesi için belirli kilometreye gelen araçların mutlaka genel bakımlarının yapılması gerekmektedir. Toyota Servisi Bakım sırasında araçların hayati önem taşıyan parçaları takip edilmekte ve sorunlu parçalar ustalarımız tarafından değiştirilmektedir. Toyota araçların her 10.000 kilometrede bir mutlaka servise götürülerek bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Ankara Toyota servisi olarak hizmet veren firmamız bünyesinde görev alan deneyimli ve Toyota araçlar hakkında en ayrıntılı bilgiye sahip ustalarımız ile araçlarınızı ilk günkü haline getirmekteyiz. Çankaya Oto Servisi Uzman teknik ekibimiz sayesinde gerçekleştirmekte olduğumuz teknik bakım ile araçlarınızın kullanım ömrünü de uzatmaktayız.

Toyota Servisi Ankara

Toyota Servisi Ankara Son teknoloji kullanılarak üretilmekte olan Toyota araçların bilgisayar sistemine sahip olmaları nedeniyle periyodik bakımı da bilgisayarlı sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Ankara Toyota periyodik bakım hizmeti veren firmamız ile motor performansını en gerçekçi verilerle ölçmekte aynı zamanda lastiklerin aşınmasını, rot balans ayarlarını, fren balata ayarlarını ve far ayarlarını gerçekleştirmekteyiz.

Bu sayede araçların hayati önem taşıyan bu parçalarında kullanıma bağlı olarak deformasyon, hasar veya değişime neden olacak durumların saptanması halinde değişim veya tamir işlemleri profesyonel ekibimizce gerçekleştirilmektedir.

Araçların periyodik bakımları özellikle bilgisayar sistemleri beyne sahip olan araçlarda çok daha fazla öneme sahiptir.