Yıldız Car System

Anasayfa Ankara Renault Servisi

Ankara Renault Servisi

Renault Servisi Ankara

Ankara Renault Servisi

Ankara Renault Servisi
Ankara Renault Servisi

Ankara Renault servisi olarak verdiğimiz periyodik bakım ve diğer otomobil servis hizmeti alanları ile Renault araçlarınızın daha güvenli yolculuk yapmasını sağlamaktayız. Periyodik bakım araçlar için oldukça faydalıdır. Renault servisi Özellikle motorda sürtünmeyi engellemekle görevli motor yağının kontrolü sayesinde motorun sürtünmesini azaltarak aşınmayı önlemeye yardımcı olmaktadır. Periyodik bakım içerisinde araçlarda kontrolü sağlanan tek unsur motor yağı değil aynı zamanda aracın diğer önemli unsurları da bu hizmet kapsamında kontrol edilmektedir.

Otomobil Periyodik Bakım Nedir?

Otomobil periyodik bakım, aracın ömrünü uzatmak ve güvenli bir şekilde kullanılabilmesini sağlamak için belirli periyotlarla yapılması gereken bir bakım türüdür. Otomobil üreticileri, araçların periyodik bakım programlarını, araçların özelliklerine göre belirlerler. Renault Servisi Ankara Bu bakım programları, genellikle aracın yaşı, kilometre cinsinden aldığı mesafe, yakıt türü ve kullanım koşullarına göre belirlenir.

Otomobil periyodik bakım programı, içerisinde yer alan bazı işlemler şöyledir;

  • Motor Yağı ve Filtresinin Değiştirilmesi
  • Hava Filtresinin Değiştirilmesi
  • Yakıt Filtresinin Değiştirilmesi
  • Frenlerin Kontrolü
  • Lastiklerin Kontrolü
  • Şanzıman Yağının Değiştirilmesi
  • Direksiyon Sisteminin Kontrolü

Otomobil periyodik bakımı, aracın performansını ve güvenliğini artırmak için önemlidir. Bu nedenle, otomobil üreticilerinin belirlediği periyotlara uygun olarak periyodik bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılması önerilir.

Renault araçlarınızın periyodik bakım ihtiyacında firmamızdan kaliteli ve uygun hizmet almanız mümkündür. Çankaya Oto Servisi Olarak Profesyonel ekip çalışanlarımız araçlarınızı da bulunan tüm parçaların tespitini ve incelemesini son teknoloji cihazlarla gerçekleştirmektedir.