Yıldız Car System

Anasayfa Ankara Mercedes Servisi

Ankara Mercedes Servisi

Ankara Mercedes Servisi

Ankara Mercedes Servisi

Ankara Mercedes Servisi
Ankara Mercedes Servisi

Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermekte olan Mercedes servis firmamız bu bölgede bulunan tüm Mercedes araştır özel olarak hizmet sunmaktadır. Ankara Mercedes Servisi Profesyonel ekip çalışanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz tüm servis hizmetleri kapsamında araçlarınızı daha uzun süre kullanma imkânı bulunmaktasınız. Mekanik unsurlar olan araçların düzenli olarak bakımının yapılması oldukça önemlidir. Ancak sadece bakımının değil arıza tespit edilen parçaların değişimi tamiri veya sistem değişimi gibi tüm işlemlerde araştır daha güvenli ve konforlu sürüş imkanı sağlamasına olanak sağlamaktadır. Ankara Mercedes servisi olarak sağlamış olduğumuz hizmet alanları içerisinde genel bakım, klima bakımı motor arıza tespiti fren ve balata bakımı yağ ve filtre bakımı ile Mercedes akü ve bakım hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaktayız.

Ankara Mercedes Servisi & Periyodik Bakım

Çankaya’da hizmet vermekte olan Çankaya Oto Servisi işletmemiz Mercedes araçlarınızın periyodik bakımını en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır. Özellikle Mercedes araçlar için periyodik bakım oldukça önemli bir yere sahiptir. Meydana gelme ihtimali oldukça yüksek olan arızaların oluşmasını veya daha büyük hasarlara yol açmasını engelleyen periyodik bakım hizmetimiz sayesinde araçlarınızı çok daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktayız.

Mercedes periyodik bakım içerisinde araçların tüm sistemi ayarlarını kontrol etmekte ve aynı zamanda profesyonel ekibimiz ile bakım sırasında tespit edilen arızaların tamirini gerçekleştirmekteyiz. Bazı parçalarda hasar tespit edilmesi halinde tamir edilmesi mümkün olmayan parçaları yedek parçalar ile değiştirerek ciddi hasar meydana getirmelerini de böylece önlemiş olmaktayız.