Yıldız Car System

Anasayfa Ankara Citroen Servisi

Ankara Citroen Servisi

Ankara Citroen Servisi

Ankara Citroen Yetkili Servisi

Ankara Citroen servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız tüm Citroen araç sahiplerinin araçları ile ilgili yaşadıkları problemleri çözüme kavuşturmakta olup aynı zamanda araçlarla ilgili tüm teknik sorunları da ortadan kaldırmaktadır. Deneyimli ve uzman ekip çalışanlarımız sayesinde gerçekleştirmiş olduğumuz tüm servis hizmetleri en kaliteli ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Otomobil bakım ve mekanik servis düzenli olarak yapılması gerekmekte ve periyodik bakımının genellikle her yıl yapılması gerekmektedir. Firmamızdan alacağınız tüm bakım hizmetler kapsamında sadece bakım değil aynı zamanda onarım ve değişim Citroen Servisi Ankara işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Citroen Servisi Otomobil Bakım ve Mekanik Servisi Nedir ?

Ankara otomobil bakım ve mekanik servisi, araçların sağlıklı bir şekilde çalışması için gerekli olan bakım, onarım ve değiştirme işlemlerinin yapıldığı işletmelerdir. Mekanik servis alanında hizmet vermekte olan firmamız bu hizmetleri, araçlarınızım ömrünü uzatmak, güvenliği artırmak ve performansı iyileştirmek için vermektedir.
Otomobil bakım ve mekanik servis hizmeti kapsamında vermiş olduğunuz hizmet alanlarını şöyle sıralayabiliriz;

Yağ değişimi,
• Filtre değişimi,
• Fren sistemleri bakımı,
• Lastik bakımı,
• Süspansiyon sistemi bakımı,
• Direksiyon sistemi bakımı
• Mekanik parçaların kontrolü ve bakımı

Ayrıca, araçlarda meydana gelen arızaların tamiri için de hizmet vermekte olan firmamızın arıza tamiri kapsamında vermiş olduğu hizmetler içerisinde ise motor problemleri, şanzıman problemleri, elektrik arızaları, fren sorunları, hava süspansiyonu problemleri, direksiyon sistemleri sorunları gibi çeşitli sorunlar yer almaktadır.

Ankara Citroen Serivis
Ankara Citroen Serivis

Ankara Citroen Servisi Premium Araç Hizmetlerimizin İçeriği

Ankara Citroen Servisi Her şey dahil araç onarım ve hizmetlerimiz, her koşulda güvenli ve emniyetli sürüş sağlar. Size tek bir yerde çok yönlü çözümler sunarak hizmetlerimizi geliştirmek ve yelpazemizi genişletmek için her zaman çalıştık. Citroen açısından, olası her sorunu çözen mekanik ve elektrik hizmetleri sunma konusunda bir uzmanlığa sahibiz. Hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

– Elektrik Test Hizmetleri
Citroen’in elektrik çerçevesi en karmaşık olanıdır ve sürekli değişikliklere meyillidir. Elektrik uzmanlarımız, en iyi sonucu garanti etmek için herhangi bir pil sorununu, başlatmayı, infüzyonu veya başlatıcıyı hızlı bir fırsat içinde hızla çözebilir. ABS çerçeve ayarı, marş çerçeveleri, araç elektriği incelemesi, elektrik testleri uygulamalarımızın bir parçası olan hizmetlerimizden bazılarıdır.
– Ayrılma ve Fren Çözümleri
Ankara Citroen Servisi Frenler konusunda dikkatsiz davranmanın bir anlamı yok ve asla da olmayacağız. Fren uzmanlarımız, araç markasına ve modeline göre yardımcı kampana veya plaka değiştirme avantajları sunar. Kampananızı, çemberinizi veya fren balatanızı değiştirmeniz gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, ön gereksinimlerinizin her biri için bir cevabımız var.
– Eksiksiz Muayene
Aracınıza, yetenekli Citroen tamircilerimizin ve diğer profesyonellerin, istisnasız her şeyi kapsayan tüm bakış açılarına göre Aracınızı inceleyecekleri geniş kapsamlı teşhis hizmetleri veriyoruz. Ön ve son testimiz, aracınızın orijinal durumu hakkında hemen fikir sahibi olmanızı sağlayan şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkaracaktır.