Yıldız Car System

Anasayfa Ankara Chevrolet Servisi

Ankara Chevrolet Servisi

Ankara Chevrolet Servisi

Otomotiv sektöründe hizmet vermekte olan firmamız tüm Chevrolet marka araçlara servis hizmeti sunmaktadır. En temel ilkemiz olan müşteri memnuniyeti sayesinde araçlarınızda gerçekleştirmiş olduğumuz her türlü bakım en kaliteli şekilde yerine getirilmektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız sayesinde Ankara Chevrolet servisi sektöründe hatırı sayılır bir konuma gelmeyi başarmış bulunmaktayız.

Chevrolet servisi Ankara Firma olarak benimsediğimiz temel ilkeler içerisinde güven, tecrübe ve dürüstlük oldukça önemli bir yere sahiptir. Eğitimli ve tecrübeli servis ekibimizin yanı sıra son teknoloji servis ekipmanlarımız ile de vermiş olduğunuz tüm hizmetleri maksimum kalitede sunmaktayız.

Oto Servis Ekipmanları Nelerdir?

Vermiş olduğumuz oto servis hizmeti kapsamında kullanmış olduğumuz ekipmanlarımız en son teknoloji ile üretilmiş en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Araçlarınız emanet ettiğiniz işletmemiz sizlere geri teslim ederken ilk günkü yeniliğini de teslim sağlamaktadır.

Ankara oto servis kapsamında kullanmakta olduğumuz bazı ekipmanları şöyle sıralayabiliriz;

  • Kaldırma sistemleri
  • Lastik değiştirme makineleri
  • Fren sistemleri araç gereçleri
  • Motor araç gereçleri
  • Diagnostik cihazlar
  • Hava araç gereçleri
  • Elektrik araç gereçleri

Hem kullanmış olduğumuz ekipmanları hem de yedek parçalarımızı birinci kalite seçerek müşteri memnuniyeti politikamızı yerine getirmekteyiz. Servis hizmetimiz kapsamında kullanmış olduğumuz ekipmanlar sadece bunlardan oluşmayıp birçok ekipmanı da bulundurmaktayız.

Araç bakımı ve onarımı hizmetleri kapsamında ihtiyaç duyduğumuz bu ekipmanların kaliteli olması vermiş olduğumuz hizmet alanlarının da kaliteli olmasına olanak sağlamaktadır.