Yıldız Car System

Anasayfa Ankara Chery Servisi

Ankara Chery Servisi

Ankara Chery Yetkili Servisi

Ankara Chery servisi olarak, siz değerli müşterilerimizin Chery marka araçları için gerekli tüm servis hizmetlerini uzman ustalarımız, profesyonel ve son teknoloji donanım ve de ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyor, aracınızın yaşadığı tüm sorunları en kısa sürede ve en doğru şekilde tespit ederek, tecrübeli ustalarımızla çözüme kavuşturuyoruz.

Chery özel servis olarak, Ankara Çankaya’da bulunan Çankaya Oto Tamiri işletmemizde, Chery marka araçlarınızın periyodik bakımlarını da büyük bir özenle ve ince ayrıntısına kadar gerçekleştirirken, aracınızın yolda kalması halinde bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşarak aracınıza acil servis desteği de sunuyoruz.

Ankara’nın en güvenilir ve en kaliteli araç servislerinden biri olmanın gururunu duyuyor, uzun yıllardan bu yana her marka ve model için talep edilen tüm hizmetleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmenin ve sizleri her daim memnun edebilmemin mutluluğunu yaşıyoruz.

Chery Yedek Parça Sorunu Var Mı?

Chery yedek parça sorunu var mı? Sorusu, özellikle Chery marka bir araç satın almak isteyen veya hali hazırda Chery marka bir araca sahip olarak parça değişimi konusunda aracına kalitesiz ve yan sanayi bir yedek parça takılmasından korkan kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Ankara Chery servisi olarak, Chery yedek parça konusunda her zaman en yüksek kalitede ve orijinal yedek parçalar kullanarak, araçlarınızda sorunlu olan ve değişmesi gereken parçaların değişimini en kaliteli ve en güvenilir şekilde sağlıyoruz.